DJ NA WESELE

Wesele zaczyna się właśnie tutaj …

DJ NA WESELE

DJ Michał – Wasz DJ na wesele

Jedną z najważniejszych rzeczy na weselu oprócz: przepięknego miejsca, pysznego jedzenia, super Pary Młodej jest oczywiście muzyka i atmosfera! Aby wykreować odpowiedni nastrój potrzebny jest profesjonalny DJ na wesele.

Każde wesele jest inne, dlatego jestem odpowiedzialny za zrozumienie wizji wesela    i stworzenie indywidualnej kreacji artystycznej. Abyście Wy jak i zaproszeni goście doskonale się bawili z DJem na wesela.

DJ na wesele to nie tylko Pan od muzyki – to także konferansjer, który w w elegancki sposób będzie pracował z mikrofonem tworząc niezapomnianą atmosferę. Konferansjer na wesele ma za zadanie koordynować wesele.

Moja praca jako DJ na wesela to przede wszystkim pasja i radość. To co robię, sprawia mi ogromną przyjemność, a największą zapłatą są podziękowania i liczne referencje.

W pracy DJ 'a nie uznaję kompromisów, dlatego  korzystam tylko z rozwiązań sprzętowych które gwarantują najwyższą jakość.

Zapraszam do zapoznania się ze moją ofertą DJ NA WESELE – jestem pewny że:

Wasze wesele zaczyna się właśnie tutaj…DJ Michał – Your Wedding DJ

One of the most important things at a wedding, apart from a beautiful venue, delicious food, and the lovely couple, is undoubtedly the music and the atmosphere! To create the right mood, a professional wedding DJ is essential.

Every wedding is unique, which is why I am responsible for understanding the vision of the wedding and creating an individual artistic creation. Both you and your invited guests will have a fantastic time with a wedding DJ.

A wedding DJ is not just the person in charge of the music; they are also the master of ceremonies who will elegantly work with the microphone to create an unforgettable atmosphere. The wedding MC’s role is to coordinate the wedding proceedings.

My work as a wedding DJ is primarily driven by passion and joy. What I do brings me immense pleasure, and the greatest reward is the expressions of gratitude and numerous references.

I do not compromise in my work as a DJ; therefore, I only use hardware solutions that guarantee the highest quality.

I invite you to explore my offer as a WEDDING DJ – I am confident that:

Your wedding begins right here…

 

Galeria - DJ na wesele

Opinie o DJ na wesela

Skontaktuj się z DJ na wesele

792-51-75-75

Playlisty na wesele

Jedną z najważniejszych rzeczy na weselu jest MUZYKA, dobrana tak, aby podkreślić wyjątkowe momenty tej uroczystości oraz sprawić, abyście razem z Waszymi gośćmi  bawili się doskonale w tym szczególnym dniu.
Dla osiągnięcia sukcesu potrzebny jest doświadczony DJ na wesele.

Instagram DJ na wesele

Zaiks za wesele 2022/ 2023 informacje